Home › A co z mężczyznami, które miały śluby wierności?

A co z mężczyznami, które miały śluby wierności?

"A co z mężczyznami, które miały śluby wierności?"

"Powiedz im, że ich śluby są anulowane, zgodnie z rozkazami. To jest bardzo proste; mamy dwadzieścia trzy dni, aby uzyskać więcej niż dwadzieścia tysięcy kobiet w ciąży. Musimy każdy człowiek może dostać. Spodziewam się, każdy żołnierz, aby spełnić swój obowiązek i spać z co najmniej jednej kobiety dziennie, aż osiągnęliśmy naszą misję. Ostatnia rzecz, żołnierze muszą wiedzieć, że każda kobieta rodząc dziecko płci męskiej otrzyma pięć milionów premii kredytowej ... "

***

Siedziałem w moim domku. Moja pozycja załatwił mi prywatny pokój zamiast koszar prycze, mój argument z floty admirał nadal działa przez moją głowę. Byłem przez trzydziestu dwóch latach bycia wiernym. Miałem opór wszelką pokusę wyjątkiem ręku. Teraz jestem pod rozkazami spać z kobietami, które przyciągnęło mnie z basenu. Mój zespół był wszyscy ludzie, więc nie miałem kobiety do komendy. Myślałam, że do wykorzystania jako luki. Ale trochę nie wiem byliśmy gwiazdy wśród załóg. Cath piloci byli jak gwiazdy rocka.

Flota Admirał stworzył basen a kobiety dostał umieścić ich nazwiska w ringu. Gdyby zwrócił szczęśliwy numer, a następnie dano nam na noc. Powiedziano mi, że jeśli kobieta wyszła z kajuty bez uśmiechu na twarzy chciałbym zmierzyć się marszałek sądu. Flota Admirał poszedł tak daleko, aby nawiązać połączenie podsieci do mojego domu. On wyjaśnił sytuację i rozkazy żoną. Wtedy mam szok mojego życia. Moja żona była świadoma problemu. Miała zorientowaliśmy się, kiedy nie widział mężczyznę w prawie dwudziestu lat. Powiedziała mi, że nie było dokładnie to cieszy, ale zrozumiała, a ona była ze mnie dumna za utrzymanie wierni tak długo jak ja.

Teraz leżę tutaj świeżo obsypany i czeka na pierwszego zwycięzcę loterii. Mój dzwonek zadzwonił i odpowiedział: "Enter". Wszedł do mojego pokoju młodej blond kobieta była rekrutem złotówki. Mój umysł zatoczył się na to, co się dzieje. Wczoraj rano byłby sąd marshaled bo nawet myśleć o tej młodej kobiety w sposób miałem myśleć o niej teraz. Dzisiaj byłem prezent z nią rysunek szczęśliwy numer

"O mój Boże! Nie mogę uwierzyć, że zwrócił się najpierw. Czuję się, jakbym wygrał na loterii ".

"Na pewno wolisz mieć młodszego mężczyznę." Zapytałem myśleć o moich pięćdziesięciu lat nad jej młodości. "Ile masz lat?"

"Jestem dziewiętnaście lat, sir. Nie mogę uwierzyć, że zwrócił się z dowódcą pilotów Cath. Chcę Ci dać mi syna, który byłby tak doskonały. "

Byłem zaskoczony, jak miałem dostać erekcji z tym bubble głowy. Była młoda i piękna, ale przypomniała mi ponad podekscytowany dziecka.

Zanim zdążyłam skończyć myśli była odpędzania z jej jednorodności. "Nie potrzebuję żadnej gry wstępnej, po prostu we mnie." Powiedziała, ponieważ nawet myśl o erekcji zaczął znikać z mojego umysłu.

Starałem się ją uspokoić trochę. "Mamy całą noc razem. Uspokój się i cieszmy się tym trochę. "

"Możemy cieszyć się drugą rundę, chcę tego kurek!" Zawołała jak ona szarpnęła arkusz ode mnie, aby odsłonić moją nagość. Zanim zdążyłam zareagować ona klęczała obok łóżka i miał mój kogut w jej ustach. Dobrze zdołała ominąć ten problem, moja dawna zaniedbane kogut był bardziej niż szczęśliwy w odpowiedzi na jej języku. Jak rosły w ustach jęknęła zewnątrz. Teraz mój umysł dołączył emocje. Bóg, który czuł się dobrze. Wyciągnęła mnie z jej ust i mruczała jak ona pogłaskała mojego fiuta z jej strony. "To jest jeszcze większy niż mój wibrator. Och to będzie super dla mojego pierwszego prawdziwego. "

Page top