Home › Kiedy nacisnąć przycisk wyślij, spojrzałem na mojego chronograf

Kiedy nacisnąć przycisk wyślij, spojrzałem na mojego chronograf

Kiedy nacisnąć przycisk wyślij, spojrzałem na mojego chronograf. Moje spotkanie z pracownikami Admiralicji w piętnaście minut. To miała być wielka sprawa, ale nie było zbyt wiele miną święta pokładzie dla mnie martwić. erotic-1764727_1920.jpg Wszedłem do sali konferencyjnej i spojrzał na uśmiechami na twarzach Personel dowództwa. To nawet zaatakowały tutaj. Wszyscy czekali na Fleet Admiral Stinson, aby wejść do pokoju. Kiedy usiadłem zauważyłem wiaderku z lodem i kolekcję alkoholi siedzi w środku tabeli.

"Proszę pomóc sobie." Stinson powiedział, kiedy wszedł do pokoju. "Mamy coś do świętowania po rozkazy są rozdawane." Jako mężczyzn i kobiet sięgnął do butelek i szklanek, kontynuował. "Mamy rozkaz powrotu do domu jak najszybciej. Istnieje również kilka dziwnych zleceń po drodze. Wszyscy żołnierze mają mieć swoje implanty anty-Impregnacja natychmiast usunięte. Pozycja bratanie, nie tylko nie jest już zabronione, jest obecnie zalecane. Jako Mater rzeczywistości stany zamówień cytuję, "mężczyźni i kobiety na statkach, aby jak najwięcej podboje i ciąże, jak to możliwe w drodze do domu." Nie jestem pewien, o tych zleceń, ale pochodzą one z uszczelką prezydenckich na nich. Wszelkie ciężarnych samic żołnierz otrzyma pełną emeryturę do końca swojego życia, kiedy przybywa do domu. "

Jeden z pracowników poprosił proste pytanie. "Panie, jesteśmy zakładać z tego, że kobiety z powrotem do domu są chętni, aby zacząć od początku posiadania dzieci?"

"Myślę, że będzie jednym ze sposobów, aby go umieścić. Jeśli czytam rozkazy rację, że nie tylko są chętni, ale są niecierpliwi, aby rozpocząć. Zlecenia kontynuować również ze stwierdzeniem, "żonaci mężczyźni nie są zwolniony z tego obowiązku i musi wziąć udział." Oświadczenie dostałam to, że chcą wszystkich kobiet-żołnierzy w ciąży do czasu, kiedy do domu. "

Spytałem się o prawdziwym znaczeniu przeczucia. "Sir Zauważyłem kilka rzeczy i boję się tego, co chcemy znaleźć, gdy wrócimy do domu. Kiedy ostatni raz flota otrzymała męski rekruta podczas wymiany przybył? "

"Nie mogę odpowiedzieć na to pytanie. Jestem pod rozkazami ... "

"Ilu żołnierzy obejmować komplement tej floty?"

"Trzydzieści tysięcy pięćset?"

"Jak wielu z tych żołnierzy to mężczyźni?"

"Dziesięć tysięcy."

"Kiedy był ostatni raz, kiedy przekazywane innym floty?"

"Masz rację w swoich myślach, rock. Jesteśmy ostatni Ziemi floty ".

"Jeśli mam rację, to cała męska populacja rodzaju ludzkiego jest na tych statkach ..."

"Nie do końca, ale tylko mężczyźni pozostawione na ziemi są w domach opieki. Zrobiliśmy błąd podczas wojny projekt powstał obowiązkowe dla mężczyzn, bez wyjątków. Każdy człowiek został wprowadzony w wieku osiemnastu lat lub starszych. Błąd nie został złapany, aż ostatni mężczyzna żołnierz opuścił Ziemię. Nie było żadnych dzieci urodzone na Ziemi w ciągu ostatnich osiemnastu lat. Spodziewam się, każdy człowiek na tych statkach zrobić swój obowiązek i seks, tyle seksu, jak to możliwe. "

Page top